Paaspop 2017

Datum: 
vrijdag, 14 april, 2017 tot zondag, 16 april, 2017

Vrijdag 14 april 2017:

Apollo stage:

Danny Vera, Waylon, UB40, Baby Blue, Anouk

Phoenix stage:

The Sore Losers, Asking Alexandria, Parkway Drive, Navarone

Theater stage:

Lisa Lois sings Adele, Memphis Maniacs

Jack Daniel's stage:

Call It Off, VANT, Kyle Gass Band, Anti-Flag, Stick To Your Guns

Roxy stage:

Haeken, De Sluwe Vos, Yung Internet, Bokoesam, 257ers, Kraantje Pappie

Restolounge:

Vezpa

The Warehouse:

Brocco, Moombahteam, Galactixx, Dirtcaps, Dansado & De Feestneger, Daisy’s DJ Team, Puinhoop Kollektiv, Coone

Loco Royale:

Alle 365 goed!

Thunderbolt:

Harris & Parris - Stardusters

Thunder Alley:

/

Zaterdag 15 april 2017:

Apollo stage:

Ronde, Chef’Special, DI-RECT, Doe Maar, Tom Odell, De Staat

Phoenix stage:

Mister & Mississippi, Bazart, Alex Vargas, Broederliefde, Dubioza Kolektiv, Suicidal Tendencies

Stardust stage:

Riton, Stooki Sound, Joost Van Bellen, Netsky Live, Maduk, Birdy Nam Nam

Theater stage:

Faith: A Tribute to George Michael, The Dirty Daddies

Jack Daniel's stage:

Fleddy Melculy, Undeclinable Ambuscade, The Amazons, DOOL, Louis Berry, Hotei, Textures

Roxy stage:

ChildsPlay, Fano, Alamaison, Jack Jameson, JayH, Paul Sinha, Zwart Licht, Donnie, Sevn Alias, Kuenta i Tambu

Restolounge:

Thijs Boontjes Dans- en Showorkest, The Jerry Hormone Ego Trip, Russkaja, Pubquiz

The Warehouse:

Bougenvilla, Roulsen, Kris Kross Amsterdam, Sander van Doorn, Lucas & Steve, David Ghetto, Sebastian Bronk, D-Block & S-te-Fan, Jay Hardway

Loco Royale:

Het Foute Uur, Rectum Raiders, StukTV

Thunderbolt:

Donnerwetter, She's Got Balls, Stolling Rones

Thunder Alley:

MOOON, Lookapony, Bartek

Zondag 16 april 2017:

Apollo stage:

Haevn, Seasick Steve, Matt Simons, Crystal Fighters, Hans Teeuwen, Kensington

Phoenix stage:

Ronnie Flex & Lil’ Kleine + Deuxperience Band, LP, Gavin James, La Pegatina, Moss

Stardust stage:

Lucky Done Gone, Gary Beck, Joris Voorn

Theater stage:

Les Truttes, Corona's

Jack Daniel's stage:

Dying Fetus, Brutus, The Charm The Fury, Canshaker Pi, The Veils, Pulled Apart By Horses, De Linkt

Roxy stage:

Kevin, Waxfiend, Prime, Mula B, Irwan, Abstract, SMIB, Linde Schone, Gallowstreet, Pink Oculus, Jonna Fraser

Restolounge:

Zitakula, Calderas (Danny Keetels, Pubquiz

The Warehouse:

Funkmaster B, Mr. Belt & Wezol, Capital Candy, Giocatori, Audiotricz, Julian Jordan, Ran-D, Ummet Ozcan, La Fuente

Loco Royale:

Skoften Sloop Service, The Guilty Six, Jody Bernal

Thunderbolt:

Slash 'n Roses

Thunder Alley:

Mercy John, Rob Heron & The Tea Pad Orchestra, Whitney Rose
 

Tickets

  • Early-bird: 99,00 EUR (excl. servicekosten) (uitverkocht)
  • Combitickets + camping: 109,00 EUR (excl. servicekosten)
  • Young & Free (18-): 79,00 EUR (excl. servicekosten)
  • Vrijdagsticket: 59,00 EUR
  • Zaterdag- of zondagtickets: 69,00 EUR
  • Combi zaterdag en zondag: 95,00 EUR

Locatie / Adres: Nonnenbos 6, 5482 ZM Schijndel, Nederland

Camping: aanwezig (25,00 EUR)

Tijdschemahttp://www.paaspop.nl/programma/timetable

Site: www.paaspop.nl


Gerelateerde berichten: